Kdo jsme

Naše společnost CASCADA S.E. (Evropská společnost) vznikla jako právní nástupce stejnojmenné společnosti CASCADA s.r.o., pod kterou jsme vystupovali a působili na poli vymáhání pohledávek, vystěhování neplatičů a souvicejících služeb již od roku 2008. Jsme 100% vlastněni společností CONSTRUCTION & DEVELOPMENT LTD., Mahe, Sham Peng Tong Plaza 103, Seychelská republika, Registrační číslo: 086408. Sídlíme v Praze, pobočku máme i v Brně, ale působíme po celé ČR. Když to má smysl, přijedeme za vámi na kafe klidně do Aše a vydáme se řešit váš problém v Českém Těšíně. Jsme v pohybu prakticky neustále.

 

Nechceme být odlišní od konkurence, jednoduše prostě odlišní jsme. Tomu, co děláme, rozumíme. Hloupě neslibujeme klientovi, že dokážeme vyřešit každý jeho problém, že dokážeme vymoci každnou pohledávku, nebo vystěhovat každého neplatiče. Přiznáváme, že máme i nespokojené klienty. Zejména ty, které rovnou odmítneme, nebo kterým nejsme ochotni naplno vyhovět. Možná nejsme nejlepší, ale máme více jak 15 let zkušeností a desetitisíce úspěšně realizovaných případů a proto si můžeme klienty vybírat. Nesvědčí to o naší namyšlenosti. Naopak. V naprosté většině dokažeme již dopředu odhadnout vývoj klientova problému a šanci na úspěch. Ale pravda bolí. Za každého klienta jsme rádi, ale když půjdete ke konkurenci, běžte. S brekem se pak k nám ale nevracejte. Konkurencí zkurvené případy řešíme za dvojnásobek původní ceny. Ano, máme na oficiálním firemním webu sprosté slovíčko. Jsme prostě jiní....

 

 

Hrajeme fér. To stejné čekáme i od klienta. Neférový klient se brzo stane nespokojeným klientem. Ikdyž pravidla obvykle určujeme my, vzájemná smysluplná dohoda nám úplně cizí není. Jsme pořád jenom lidi, ikdyž profesně postižení možná víc než kdejaký patolog. Zastáváme názor, že každá situace má řešení. A to řešení se vám pokusíme nabídnout. Zadarmo to však neděláme.

 

Tak co, zkusíte to s námi?