Odkup pohledávek

Vykoupíme 98% všech pohledávek. Vykupujme pohledávky i na dlužníky kteří již mají exekuci, či vyhlášený osobní bankrot a na dlužníky kteří žijí trvale v zahraničí (vyjma pohledávek proti dlužníkům žijícím v celé Africe a Austrálii). Jsme schopni vykoupit i pohledávky proti dlužníkům s neznámým místem pobytu a tyto dohledat! Platíme hotově a to až do výše 85% z hodnoty pohledávky. Prodáte pohledávku a už se o nic nemusíte starat.

Zašlete nám vaše naskenované pohledávky pro nezávazné posouzení možnosti odkupu na náš e-mail a získejte tak představu o hodnotě své pohledávky. Není na co čekat!

 

 

Vzhledem k tomu, že jsme  v poslední době zaznamenali snahu zejména konkurenčních subjektů zdarma prověřit bonitu dlužníka před odkupem pohledávky naším prostřednictvím, kdy jsme byli díky tomu zavaleni velkým množstvím pohledávek k posouzení a následně pak docházelo k tomu, že si nastrčený rádoby věřitel po ověření situace kolem dlužníka celou věc jakože rozmyslel, rozhodli jsme se přistoupit ke zpoplatnění prověření stavu pohledávky. Nehodláme dotovat něčí podnikání našim časem stráveným nad prověřováním a ani penězmi. Abychom ale nepoškodili skutečné a poctivé věřitele, je cena za prověření pohledávky víceméně symbolická a slouží k úhradě nejnutnějších nákladů spojených s prověřením bonity dlužníka a stavu pohledávky a po odkoupení pohledávky vám bude tato částka v plné výši vrácena, resp. bude přičtena k výkupní ceně. 

 

Ceník prověření bonity dlužníka, existence pohledávky, dalších závazků a případného majetku: 

 

VÝŠE POHLEDÁVKY           POPLATEK ZA PROVĚŘENÍ                  
1000,-  až  50.000,- Kč                         500,- Kč
51.000,-  až  70.000.000,- Kč                        1000,- Kč