SEO

 

dluhy exekuce
řešení dluhů
vymáhání
vymáhání pohledávek plzeň
vymáhání a odkup pohledávek
vymahaci dluhu
vymáhání pohledávek v zahraničí
vymáhání dluhů praha
mimosoudní vymáhání pohledávek
odkup pohledávek praha
vymáhání pohledávek postup
soudní vymáhání pohledávek
vymáhání pohledávek praha
vymáhání pohledávek brno
vymáhání pohledávek ostrava
jak vymáhat směnku
dlužníci cz
odkup dluhu
vymahači dluhů
pohledávky vymáhání
odkup směnky
jak vymáhat dluhy
dlužníci exekuce
vymahac
odkup pohledávky
vymáhání směnky
odkoupení pohledávky
jak vymáhat pohledávky
odkup směnek
řešení pohledávek
vymahač dluhů
vymahani
vymožení pohledávky
pohledávky
inkaso pohledávek
odkup pohledávek
správa pohledávek
vymáhání dluhů
vymáhání pohledávky
odkoupení pohledávek
vymáhání pohledávek

 

soudní vystěhování z bytu 2014 vyklizení bytu neplatič vystěhování skončení nájmu za asistence policie jak vystěhovat neplatí nájem jak na neplatiče trvalý pobyt bez trvalého pobytu vystěhování nájemníka který neplatí jak ho vystěhovat

bez nájemní smlouvy 

jak vystěhovat bývalého majitele

 

 

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Prostějov, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Most, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Děčín, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Chomutov, Přerov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Třebíč, Kadaň, Česká Lípa, Třinec, Tábor, Znojmo, Cheb, Příbram, Orlová, Trutnov, Kolín, Písek, Kroměříž, Vsetín, Litvínov, Šumperk, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Uherské Hradiště, Hodonín, Český Těšín, Krnov, Havlíčkův Brod, Sokolov, Litoměřice, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Strakonice, Kladno, Kopřivnice, Bohumín, Klatovy, Jindřichův Hradec, Vyškov, Blansko, Jirkov, Náchod, Žatec, Mělník, Hranice, Louny, Beroun, Otrokovice, Kralupy nad Vltavou, Bruntál, Ostrov, Svitavy, Brandýs nad Labem, Uherský Brod, Rožnov pod Radhoštěm, Pelhřimov, Jičín, Rakovník, Neratovice, Benešov, Nymburk, Česká Třebová, Dvůr Králové nad Labem, Bílina, Ústí nad Orlicí, Rokycany, Jeseník, Vlašim, Uničov, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Kyjov a další.

 

 

 

po skončení nájemní smlouvy

jak na neplatiče nájmu

Od ledna letošního roku práva pronajímatelů v oblasti vystěhovávání neplatičů nájemného výrazně posílily. Podle starého občanského zákoníku musel majitel bytu nejprve počkat tři měsíce, a až poté mohl předat nájemci výpověď s výpovědní lhůtou trvající nejméně další tři měsíce. Ten ani po uplynutí této doby neměl povinnost se vystěhovat, pokud podal žalobu k soudu na přezkoumání neplatnosti výpovědi a soudní řízení ještě neskončilo.Nový občanský zákoník je vůči neplatičům přísnější. Hrubým porušením povinností je neplacení nájemného a služeb také po dobu tří měsíců, majitel bytu však může za tříměsíční neplacení nájmu dát nájemci výpověď bez výpovědní lhůty a ten se musí vystěhovat, bez ohledu na to, zda se brání či nebrání podáním žaloby k soudu. K uhrazení dlužné částky ovšem musí pronajímatel nejprve dlužníka vyzvat a na zaplacení mu dát přiměřenou dobu. Zabránit výpovědi také může spor mezi pronajímatelem a nájemcem o výši nájemného, v případě že dlužník uloží spornou část nájemného do notářské úschovy.

 

Často využívaným prostředkem nátlaku ze strany pronajímatelů na neplatící nájemce je odpojení bytu od vody, elektřiny či plynu. Takto lze však jednat pochopitelně jen tehdy, pokud odběry energií nejsou převedeny na samotné nájemníky. Taková metoda je ale v podstatě na hranici zákona – odpojený nájemník se může bránit tím, že majitel bytu ohrozil zdraví jeho či osob žijících s ním ve společné domácnosti. Pokud Vám však nájemník dluží za nájem, jakožto pronajímatel však máte ze zákona právo na úhradu pohledávky vůči nájemci zadržet movité věci, které má nájemce uvnitř.

 

Pokud se Vám nedaří donutit nájemníka, aby zaplatil dlužnou částku, měli byste problém začít ihned řešit. Můžete se obrátit na soud – podat na dlužníka žalobu. Soud poté prošetří, zda Vám dotyčný opravdu dluží. Je třeba předložit nájemní smlouvu a údaje o platbách, které měl nájemník zaplatit a nezaplatil. Také musíte prokázat, že jste nájemníka k uhrazení dluhu vyzvali. Učiňte tak tedy ještě před podáním žaloby písemně doporučeným dopisem a doklad o odeslání si uschovejte. Teprve po prokázání dluhu a jeho výše může soud vydat platební rozkaz. Nájemce by Vám měl kromě dlužné částky zaplatit také Vaše soudní výlohy. Jestliže je to možné, je praktické nechat si od nájemníka podepsat uznání dluhu spolu se splátkovým kalendářem. Zde také můžete stanovit smluvní pokutu za každý den prodlení. Jestliže dlužník řádně neplatí splátky, není potřeba nic dokazovat - platební rozkaz může být vydán po předání věci soudu bez zbytečných odkladů. Pokud nájemník nezaplatí ani tehdy (v soudem stanovené lhůtě), soud nařídí exekuci. Svých peněz se pak ovšem dočkáte, jedině v případě, že má nájemce nějaký majetek, který lze zabavit. Obrátit se také můžete na firmy, které v rámci svých služeb poskytují zajištění pohledávek v oblasti neplacení nájemného. Některé nabízejí kromě vymáhání dlužné částky, vystěhování neplatičů, vyklizení a uložení osobních věcí nájemníka na jeho náklady, také služby jako poradenství ohledně pronajímání nemovitostí a prevence vůči neplatičům, prověření budoucích nájemníků, vyhotovení nájemní smlouvy a podobně. Tyto společnosti bývají při vymáhání dluhů obecně poměrně úspěšné, jimi požadované provize mohou být ovšem dost vysoké – často se pohybují v rozmezí dvaceti až padesáti procent z vymáhané částky.

 

 

 

 

 

 

 

Vystěhování nájemníka zn. rychle

Máte problém s nájemníkem?

 

Máte nějaký problém se stávajícím nájemníkem vašeho bytu či nebytového prostoru? Je problém nájemníka vystěhovat? Máte problémy nájemníka zastihnout nebo ho jinak kontaktovat? Nemůžete se snájemníkem rozumně domluvit? Nájemník vám dluží spoustu peněz na nájemném? Ohání se nájemník paragrafy, zákony a advokáty?

V TAKOVÉM PŘÍPADĚ...

 

...jste na správné adrese!

 

Specializujeme se právě na tyto situace. Máme za léta vypracovaný profesionální a efektivní postup. Nepoužíváme drsné metody po vzoru vymahačů, mafie apod. Postupujeme dle směrnic zákona. K výkonu práce přistupujeme seriózní slušnou cestou. Máme za sebou právní servis s velkými zkušenostmi z tohoto oboru a známe postupy úřadů pro rychlé vyřízení celé záležitosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slovo úvodem

 

Jádrem našich kvalitních služeb a následného úspěchu na realitním trhu jsou velmi schopní profesionálové ve svém oboru. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám mohli splnit i ta nejnáročnější přání. Na výběr a školení zaměstnanců klademe velkou důležitost, protože Vám chceme poskytovat služby na té nejvyšší profesionální úrovni.

 

Vystěhování nájemníka

 

Potřebujete se zbavit nepohodlného nájemníka či nájemníků Vaší nemovitosti, kteří jsou problematičtí a slušnou formou s nimi člověk nic nepořídí? Jsme schopni tento Váš problém ve velmi krátké době vyřešit k vaší spokojenosti. Právní servis samozřejmostí, vše pouze legální cestou. Pracujeme rychle, čestně a spolehlivě. Dále nabízíme vyklízení bytů, půd a sklepů a možno i rekonstrukční a stavební práce + další spektrum různých služeb. Vše záleží na dohodě.

 

 

 

jak

 

Ostatní služby

 

Vedle zajištění vystěhování nájemníka nabízíme tyto doplňkové služby...

  • vyklízení
  • stěhování
  • odvoz odpadu
  • likvidaci odpadu
  • případně následnou rekontrukci bytu či nebytových prostor v rozsahu dle vzájemné dohody